Zawiasy OTLAV INVISACTA D300
20.01.2020

Zastosowanie

Zawiasy Invisacta 300 3-D przeznaczone są do instalacji w drewnianych drzwiach bezprzylgowych o standardowych wymiarach i minimalnej grubości skrzydła 36 mm. Uniwersalność skrzydła można osiągnąć przy symetrycznym montażu zawiasów i centralnym umieszczeniu klamki w ½ wysokości skrzydła. Wówczas przy obrocie skrzydła w osi pionowej i/lub poziomej, możemy uzyskać w zależności od potrzeb skrzydło lewe lub prawe.

Regulacja zawiasów odbywa się za pomocą jednego klucza i nie wymaga przeprowadzania demontażu drzwi. Zakres regulacji poziomej wynosi +/- 1 mm, pionowej +/- 2 mm, a głębokości +/-1 mm.

Minimalna głębokość frezowania w ościeżnicy niezbędna do prawidłowego zainstalowania zawiasów Invisacta 300 3-D wynosi 21 mm. Do instalacji zawiasów dedykowany jest przyrząd do montażu, który umożliwia precyzyjne frezowanie gniazd w skrzydle i ościeżnicy.

Minimalna głębokość frezowania w ościeżnicy niezbędna do prawidłowego zainstalowania zawiasów Invisacta 300 3-D wynosi 21 mm.

Do instalacji zawiasów dedykowany jest przyrząd do montażu, który umożliwia precyzyjne frezowanie gniazd w skrzydle i ościeżnicy.

Zawiasy Invisacta 300 3-D dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: brązowionej, chromowanej matowej, galwanizowanej na biało, lakierowanej na biało RAL 9016, niklowanej matowej.

Nośność dla 2 zawiasów 60 KG , dla 3 - 70 KG

 
 
 
 
158065